• Новак
Афунбаби Жени Хеланки Обложени Со Руно Еластичен Струк Удобен Кадифен Тесен Панталони Со Дебели Облоги Зимски Топли Волнени Хеланки Дно

Афунбаби Жени Хеланки Обложени Со Руно Еластичен Струк Удобен Кадифен Тесен Панталони Со Дебели Облоги Зимски Топли Волнени

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Големина(см)t t t tt t. mt Length : t90пресврт : t64-96t Hip : t80-110. Lt Length : t90пресврт : t67-99t Hip : t84-114. XLt Length : t92пресврт : t70-104t Hip : t88-118. 2 XLt Length : t92пресврт : t74-108t Hip : t92-122. 3 XLt Length : t94пресврт : t78-112t Hip : t96-126. 4 XLt Length : t94пресврт : t82-116t Hip : t100-130. Големина (инч)t t t t t t t . Mt Length : t35. 43 пресврт : t25. 2-37. 8 t Hip : t31. 5-43. 31. Lt Length : t35. 43 пресврт : t26. 38-38. 98t Hip : t33. 07-44. 88. XLt Length : t36. 22 пресврт : t27. 56-40. 94t Hip : t34. 65-46. 46. 2 XLt Length : t36. 22 пресврт : t29. 13-42. 52t Hip : t36. 22-48. 03. 3 XLt Length : t37. 01 пресврт : t30. 71-44. 09t Hip : t37. 8-49. 61. 4 XLt Length : t37. 01 пресврт : t32. 28-45. 67t Hip : t39. 37-51. 18. Спецификации : . Материјал : Полиестер и Спандекс . Шема : Писмо. Боја : Сива, Црна, Магла Сина . Големина : M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL. Содржина На Пакетот. 1 * Панталони. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постои мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетна ткаенина : панталоните се изработени од висококвалитетен полиестер и спандекс, со задебелен материјал погоден за кожата, мек, еластичен и удобен за носење. Карактеристики : печатени Панталони Со Букви, висок струк, еластичен струк, тенок крој, нацртајте ги вашите облини, ветроупорни, отпорни на студ, трајна топлина, едноставен и основен стил. Лесно се совпаѓа : панталоните не само што можат директно да се користат како надворешни панталони за да одговараат на кошули за џемпери, туники итн., но може да се користи и како тесни панталони за да одговараат на здолништата за да ве стоплат во текот на зимата. Уникатен подарок : Погоден за употреба како подарок за роденден или подарок за одмор за вашата мајка или сопруга. Достапни се повеќе бои. Пакетот вклучува : 1 * печатени хеланки, повеќе големини : M/L/XL/XXL/XXXL/XXXL, машинско перење за поддршка, не пеглајте и избелувајте, закачете се да се исуши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката