• Новак
Деца Деца Бебе Девојки Патики Блинг Предводена Светлина Прозрачна Спортски Чевли

Деца Деца Бебе Девојки Патики Блинг Предводена Светлина Прозрачна Спортски Чевли

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : 21 Insole Должина : 13 CM/5.1" Препорачана Возраст : 12-15 Months ЕУ : 22 велика БРИТАНИЈА : 5 НАС : 6 Погоден За : Деца Големина : 22 Insole Должина : 13.5 CM/5.3" Препорачана Возраст : 15-18 Months ЕУ : 22.5 велика БРИТАНИЈА : 5.5 НАС : 6.5 Погоден За : Деца Големина : 23 Insole Должина : 14 CM/5.5" Препорачана Возраст : 18-24 Months ЕУ : 23 велика БРИТАНИЈА : 6 НАС : 7 Погоден За : Деца Големина : 24 Insole Должина : 14.5 CM/5.7" Препорачана Возраст : 2-2.5 Години ЕУ : 23.5 велика БРИТАНИЈА : 7 НАС : 8 Погоден За : Деца Големина : 25 Insole Должина : 15 CM/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3 Years ЕУ : 24 велика БРИТАНИЈА : 7.5 НАС : 8.5 Погоден За : Деца Големина : 26 Insole Должина : 16 CM/6.3" Препорачана Возраст : 3.5-4 Years ЕУ : велика БРИТАНИЈА 26 : 8.5 НАС : 9.5 Погоден За : Деца Големина : 27 Insole Должина : 16.5 CM/6.5" Препорачана Возраст : 4-4.5 Години ЕУ : 27 велика БРИТАНИЈА : 9 НАС : 10 Погоден За : Малку Деца Големина : 28 Insole Должина : 17 CM/6.7" Препорачана Возраст : 4.5-5 Years ЕУ : 28 велика БРИТАНИЈА : 10 НАС : 11 Погоден За : Малку Деца Големина : 29 Insole Должина : 17.5 CM/6.9" t Препорачана Возраст : 5-5.5 Години ЕУ : 28.5 велика БРИТАНИЈА : 10.5 НАС : 11.5 Погоден За : Малку Деца Големина : 30 Insole Должина : 18 CM/7.1" Препорачана Возраст : 5.5-6 Years ЕУ : 29 велика БРИТАНИЈА : 11 НАС : 12 Погоден За : Малку Деца Деца Деца Бебе Девојки и Момчиња Патики Bling Led Светло Прозрачна Спортски Чевли Карактеристики : Тоа е направен од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа. Прекрасен и Шармантен дизајн достапен, Направете го вашето бебе поубаво. Дизајнот против лизгање го одржува бебето безбедно. Дизајнот на кука и Јамка го олеснува полетувањето. Забелешка : Поради светлосните ефекти, поставките за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. Ако имате проблем со предметот, ве молиме контактирајте не ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Ви предлагаме да изберете поголема големина, ако вашата вистинска должина на стапалата е подолга од горенаведената должина на стапалата. Информации за производот : Одличен подарок за полот на бебето : чевли за Девојчиња И Момчиња горен материјал : Тип На Затворање На Мрежа : Материјал За Ѓон За Кука И Јамка : Стил На Гума : Секојдневен, содржина На Моден Пакет : 1 Пар чевли За бебиња Забелешка!!!ве молиме разберете : 1.Напојувањето е батерија, генерално континуираното користење на времето е 10-20 часа. 2.Батеријата ќе се исцрпи ако времето за складирање е предолго.Но, тоа не влијае на нормалното користење. Големина Влошка Должина Препорачана Возраст ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Сад Погоден за 25 15СМ/5.9 "2.5-3години 24 7.5 8.5 Големина На Дете : 25 Должина На Влошка : 15см/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3години ЕУ : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 САД : 8.5 Погоден За : Мали Деца Деца Бебе Девојки Патики Блинг Предводена Светлина Прозрачна Спортски Чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката