• Новак
Женска Долна Облека, Секси Долна Облека За Жени, Секси Жени Долна Облека Прашка Пижами Танга Костум Сплис Безжичен Градник Долна Облека Без Грб Пижами Ноќна Облека

Женска Долна Облека, Секси Долна Облека За Жени, Секси Жени Долна Облека Прашка Пижами Танга Костум Сплис Безжичен Градник Долна

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Секси Жени Долна Облека Прашка Пижами Танга Костум Сплис Безжичен Градник Долна Облека Пижами Без Грб Ноќна Облекакарактеристики : Ткаенина : Спандекс. Некои се протегаат, дишат и лесни. Врвен квалитет и специјален дизајн совршено ги покажуваат вашите облини. Оваа долна облека може да создаде заводлив изглед за вас. И тоа ја покажува вашата женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. Ве прават супер заводливи. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер заводливи и заводливи. Сезона : Четири сезони пол : Женски Материјал : 35% Спандекс, 65% должина На Полиестерските ракави : Стил Без Ракави : Заводливо : с туре до големина дебелина : Стандарден Тип На Шема : Печатење : Миење Раце, не белење, сушење На Линија во сенка, не пеглајте етикета : Ништо што добивате : 1 Еез Ноќница +1 ЕЕЗ Г-жица(без долна облека на моделот)големина : с големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68см/26.77 "Половината : 66см/25.98" Должина : 109см/42.91 "Половината : 66см/25.98" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70см/27.56 "Половината : 70см/27.56" Должина : 110см/43.31 "Половината : 70см/27.56" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76cm/29.92 "Половината : 74cm/29.13" Должина : 111cm/43.70 "Половината : 74cm/29.13" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 80см/31.50 "Половината : 78см/30.71" Должина : 112см/44.09 "Половината : 78см/30.71" Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 84cm/33.07 "Половината : 82cm/32.28" Должина : 113cm/44.49 "Половината : 82cm/32.28" Големина : 3xl Големина. : 3 XL-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 88cm/34.65 "Половината : 86cm/33.86" Должина : 114cm/44.88 "Половината : 86cm/33.86" Големина : 4xl Големина. : 4 XL-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 92cm/36.22 "Половината : 90cm/35.43" Должина : 115cm/45.28 "Половината : 90cm/35.43" Големина : 5xl Големина. : 5 XL-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 96cm/37.80 "Половината : 94cm/37.01" Должина : 116cm/45.67 "Половината : 92cm/36.22" Големина : 6xl Големина. : 6 XL-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 100cm/39.37 "Половината : 98cm/38.58" Должина : 117cm/46.06 "Половината : 98cm/38.58" Долна Облека За Жени. Долна облека е изработена од квалитетни материјали кои не ја гребеат кожата. Секси Облека За Жени, Долна Облека Со Плус Големина За Жени, Врв За Долна Облека Од Тантела, Невестинска Долна Облека. Совршен за облека за спиење, ноќна облека, ноќ на меден месец, брачна ноќ, ден на вљубените, забава за долна облека, спална соба, спиење, невестинска забава, годишнина или идеи за подароци за жени. Перење : Миење Раце или машинско перење со торба за долна облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката