• Новак
Инктастична Зимска Лисица, Хипстерска Лисица, Фо Со Очила, Шал Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Лигавче

Инктастична Зимска Лисица, Хипстерска Лисица, Фо Со Очила, Шал Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Лигавче

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Симпатичен, забавен и симпатичен дизајн со хипстерска лисица која носи очила, шал и капа. Модерен и трендовски подарок, совршен за љубителот на лисицата во вашиот живот. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Инктастична Зимска Лисица, Хипстерска Лисица, Лисица со Очила, Шамија Новороденче Лигавче Унисекс Бела Една Големина. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. симпатична шапка животни каваи шума шумски очила портокалова црвена сина подарок новороденче облека новороденче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката