• Новак
Тавоп Костими За Капење Модни Жени Секси Печатење Отворен Грб Еден Бикини Костим За Капење Црна Големина М

Тавоп Костими За Капење Модни Жени Секси Печатење Отворен Грб Еден Бикини Костим За Капење Црна Големина М

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Без разлика дали барате совршен костим за капење за еден ден на плажа, забава во базен или одмор за одмор, ве покриваме со нашиот широк спектар на опции за костими за капење. Нашата колекција вклучува женски костими за капење во различни стилови, од класични едноделни до трендовски бикини, дизајнирани да ги ласкаат и подобрат вашите природни облини. Нудиме и низа костими за капење со плус големина, со опции кои се и стилски и удобни, за да се чувствувате сигурни и убави додека уживате во времето во вода. За помладите купувачи, нашата колекција костими за капење јуниори нуди интересен и разигран избор на опции за костими за капење, вклучувајќи шарени отпечатоци и слатки дизајни кои се совршени за младите и авантуристички. Со нашата посветеност на квалитетот, стилот и достапноста, уверени сме дека ќе го најдете совршениот костим за капење што одговара на вашето тело, вашиот стил и вашиот буџет. Тавоп Костими За Капење Модни Жени Секси Печатење Отворен Грб Едно Парче Бикини Костим За Капење Црна Големина М .Големина Шема : . Спецификации : Бои : Црна Големина : Мсезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон,Должина На Спандексдрес : Обичен Пакет : 1 Еез Женски Костим за Капење. Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см) 12091.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката