• Новак
Момени Баја Полипропиленска Машина Направена Мудрец Затворен Надворешен Килим 5'3 7'6

Момени Баја Полипропиленска Машина Направена Мудрец Затворен Надворешен Килим 5'3 7'6

Rating 
DEN 1277.60

Достапност
Производот е достапен

Овој елегантен внатрешен/надворешен тепих за сите временски услови нуди се што ви треба за да ја завршите крајната надворешна просторија. Повторувачките ленти, дијаманти, решетки и arбески форми се среќаваат со наутички икони како јажиња, сидра и бранови, додавајќи луксузен слој на сите внатрешни и надворешни простори за живеење, вклучувајќи дворови, тремови и палуби за базени. Издржливата конструкција со моќност обезбедува секоја декоративна покривка на подот убаво да преминува од сезона во сезона, додека живописната палета на бои и трајните полипропиленски влакна нудат бескрајни можности за дизајн во затворени простории и надвор. Внатрешен Надворешен Килим. Произведено Во Египет. Машина Направена. Материјал : 100% Полипропилен Без Подлога. Ниска Висина На Купот 0,31".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката