• Новак
Дерале Мотор Или Црево За Масло За Пренос

Дерале Мотор Или Црево За Масло За Пренос

Rating 
DEN 1036.00

Достапност
Производот е достапен

Црево или Црево За Масло За Пренос Или Црево За Масло за Пренос; 3/8 инчи. Внатрешен Дијаметар; 11/16 во. Надворешен Дијаметар; 25 стапки. Должина на цревото;СПЕЦИФИКАЦИИ : Големина : 0,375 инчи.КАРАКТЕРИСТИКИ : Пренос Или Моторно Масло Црево Висока Температура/Висок Притисок Оем Спецификација Црево300 Psi Рејтинг На Јачина На Пукање На 300 Степени Целзиусови Температура3/8 инчи. Внатре Дијаметар11/16 во. Надворешен Дијаметар25 стапки.Должина на висока температура, пренос на ое-спецификации со висок притисок или црево за моторно масло има внатрешен дијаметар од 3/8 "и доаѓа во претходно исечена должина од 25'.Дерал Перформанси Дерал. 13017. НОВО. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката