• Новак
Машки Хавајски Кошули - Машки Летни Кошули Со Кратки Ракави За Плажа, Музички Фестивали И Облека За Одмор

Машки Хавајски Кошули - Машки Летни Кошули Со Кратки Ракави За Плажа, Музички Фестивали И Облека За Одмор

Rating 
DEN 249.44

Достапност
Производот е достапен

Машка Хавајска Кошула Кратки Ракави Печатено Копче Надолу Летни Кошули На Плажа Врвови . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : . 1.It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење . 2.Многу кул за носење, Ново ти . 3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни . 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! . 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Информации за производот : . 93% Полиестер, 7% Спандекс . Увезени . Затворање на копчето . Рачно Миење . Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо. Прилики : Нашите Хавајски Машки Кошули Погодни Во Многу Прилики, Вклучувајќи Забави На Плажа Тематски Забави Риболов,Едрење, Денови Во Канцеларија Итн . Секојдневно направено подобро : слушаме повратни информации од клиентите и фино мелодија. секој детал за да се обезбеди квалитет, вклопување и удобност . Машка Хавајска Кошула. Машки Голф Кошули. Хавајска Кошула За Мажи. Нашата Продавница Е Деликатна За Да Обезбеди Артикли За Разумна Цена, Обезбедуваме Поголема Активност За Попусти, Дефинитивно Прифатлива И Ви Гарантираме Добар И Цврст Квалитет. ●Одличната Услуга за Клиенти е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката