• Новак
Алгрин Валенсија Плоштад Жардиниери 10-Во. од 20-Во. Висина - бетон 2ПК

Алгрин Валенсија Плоштад Жардиниери 10-Во. од 20-Во. Висина - бетон 2ПК

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Жардиниерите На Алгрин Во Валенсија имаат иновативна композитна смола која меша камен, дрво и рециклирана пластика за да создаде издржлива и декоративна завршница што сигурно ќе го комплиментира секој декор, во затворени простории или надвор. Овие популарни саксии се достапни во широк спектар на форми и големини. Вклучува 2 Валенсија Заострени Квадратни Жардиниери. Времето и УВ отпорни. Робустен и издржлив, но лесен и лесен за движење. Изработени од природни и рециклирани материјали. Послужавник за само-наводнување создава резервоар за вода што го намалува наводнувањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката