• Новак
Добро Ткаени Добри Вибрации Елена Модерна Геометриска Руменило Розова 2'7 7'3 Тркач Килим

Добро Ткаени Добри Вибрации Елена Модерна Геометриска Руменило Розова 2'7 7'3 Тркач Килим

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Светлите, разиграни бои и динамичните геометриски обрасци и даваат На Колекцијата Добри Вибрации остро, модерно чувство. Акцентите на моделот се закосени за уникатна 3д текстура, а предивото е меко под раката и кадифен под ногата. Мека, кадифен предиво. 0,4" висина на купот. Фрли слободен предиво. 100% Полипропиленски Куп. Безбедно за дрвени подови. Издржлив и лесен за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката