• Новак
Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер L3346

Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер L3346

Rating 
DEN 6757.76

Достапност
Производот е достапен

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Автоспецијалноста На Power Stop За Замена На Сопирачките На ОЕ (Се Продава Поединечно) завртка директно на местото на дебеломерните клешти. Дебеломерот и Држачот се повторно произведени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување и ВИСОКА температура ЕПДМ гума за продолжен век на траење. Доаѓа со се што ви треба за да ја завршите работата, вклучувајќи хардвер за инсталација од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки со висока температура. Моќ Стоп Автоспецијалност Ое Замена На Сопирачките Клешти се совршени за потрошувачот свесен за буџетот во потрага по комплетен дебеломер на сопирачката за замена на залихите! Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер L3346 •сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност •Притисок тестиран за да се спречи протекување •Нови завртки за крварење, хардвер и иглички •завртка директно на местото на дебеломер •Одговара : Заден Лев : Киа соренто 2009-2007.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката