• Новак
3дроза Ноќта На Вештерките Вештерка - Ватенка Плоштад, од

3дроза Ноќта На Вештерките Вештерка - Ватенка Плоштад, од

Rating 
DEN 207.68

Достапност
Производот е достапен

Квадратот На Вештерки за ноќта на вештерките Е одличен начин за создавање, прикажување и запомнување на значаен момент. Вкупната големина е 10" х 10" со 7,5" х 7,5" слика. Изработен од 100% полиестер кој нема да исчезне со перење. Произведено во САД. Квадратни димензии( во инчи) : 10 л х 10 W, димензии на сликата (во инчи) : 7,5 Л х 7,5 В. 100% полиестер; сликата е мека за допир. Произведено во САД. Рабовите имаат розово намалување на смолкнување. Сликата нема да исчезне со перење. Сликата не е пренос, дел од материјалот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката