• Новак
Dmqupv Женски Чевли Секојдневни Сандали Едноставни Еднобојни Удобни Рамни Секојдневни Чевли Апостолки Со Мали Чевли Со Потпетици C 7.5

Dmqupv Женски Чевли Секојдневни Сандали Едноставни Еднобојни Удобни Рамни Секојдневни Чевли Апостолки Со Мали Чевли Со Потпетици

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Чевли Секојдневни Сандали Едноставни Еднобојни Удобни Рамни Секојдневни Чевли Апостолки Со Мала Потпетица Опис : . Пол : Жени, Девојки. Горниот Материјал : пвц. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Зашилен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Пвц Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Обичните Тениски Чевли За Жени Поддржуваат Секојдневни Летни Чевли за Жени. Лесен Чевел За Одење, Удобен Лизгање На Дизајнот,Амортизиран Избор На Ѓон, мода И Слајд На Личноста На Чевли Жени Обични Секојдневни Летни Чевли за Жени. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Чевли За Жени Обични Секојдневни Тениски Чевли за Поддршка На Жените. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Слајд На Чевли Жени Обични Обични Тениски Чевли за Поддршка На Жените.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката