• Новак
Seastar Решенија 33lu Контролен Кабел Со Копче T-Рачка

Seastar Решенија 33lu Контролен Кабел Со Копче T-Рачка

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Овој контролен кабел е идеален за вашиот брод. Sea Star Solusions 33lu Контролен Кабел Со Копче/T-Рачка : флексибилен кабел за притискање за далечински управувач на задави, гас, исклучување, вентили за гориво, отвори и многу други апликации. Цврста жица од јадро од нерѓосувачки челик со ОБЛОГА HDPE и надворешна обвивка за издржливост и отпорност на УВ И хемикалии. Вклучува и копче и т-рачка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката