• Новак
Герлен Екрин Кулер Долготрајна Сенка За Очи Свилен Прав - # Брауни И Клајд 0. Оз Сенка За Очи

Герлен Екрин Кулер Долготрајна Сенка За Очи Свилен Прав - Брауни И Клајд 0. Оз Сенка За Очи

Rating 
DEN 653.60

Достапност
Производот е достапен

Сенка за очи : - оваа сенка за очи обезбедува интензивни и долготрајни бои овозможуваат лесна и нежна шминка за очи или пософистициран, драматичен ефект, секогаш со беспрекорна завршница. Герлен Екрин 1 Кулер Долготрајна Сенка За Очи Свилен Прав - # 02 Брауни И Клајд 0.07 оз Сенка За Очи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката