• Новак
Колиша Девојки Момчиња Патики Дишење Обични Чевли Магија Лента Станови Училиште Не-лизга Одење Чевли Мрежа Розова 2.5 И

Колиша Девојки Момчиња Патики Дишење Обични Чевли Магија Лента Станови Училиште Не-лизга Одење Чевли Мрежа Розова 2.5 И

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Девојки, Момчиња, Деца, Деца, Унисекс Стил : Модни Патики, Секојдневни Патики, Станови, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли Тип На Шема : Крпеница Боја : Бела, Розова(По Избор)Големина : САД 9,5 C, САД 10 C, САД 10.5, САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 12.5 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 1.5 Y, САД 1.5 2ј, Сад 2,5 Y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Мешаут : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКА ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ОДМОР, УЧИЛИШТЕ, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Меките и флексибилни детски патики се направени од мрежа која дише и нема штета на кожата на вашето бебе. Мека и флексибилна влошка ги прави тие патики удобни и погодни за одење и трчање.2. Лесно затворање на магична лента и за лесно вклучување/исклучување, без врвки за чевли, кои исто така се безбедни и помагаат да се намалат сопнувањата и падовите.3. Гумениот надворешен ѓон е лесен, флексибилен и отпорен на абење, обезбедувајќи добра отпорност на лизгање и апсорпција на удари.4. Совршен избор за вашите деца како подароци за роденден, опремата за враќање во училиште и тие патики се исто така погодни како атлетски чевли за активности во затворени простории и на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики За Деца (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Класичен Дизајн : Обичните детски патики се направени со горен дел што дише и мека мрежа, бои на крпеница и чисти линии што носат стил на тренд на вашите деца. Меки и Удобни : за спречување и плускавци, патиките за деца имаат пријатна обложена постава за да направат одлично искуство при одење. Лесни За Носење И Полетување : модните патики за деца се со предна магична лента, обезбедуваат удобно вклопување без потреба од врзување, исто така лесно се лизгаат и исклучуваат. Гумен Ѓон што не се лизга : Детските обични патики имаат издржлив гумен ѓон, моделот на ѓонот додава влечење за да ги одржува вашите деца на секој чекор безбеден и лесен. Секоја Прилика : скејт чевлите се совршени за секојдневна активност, патување, играње, шопинг, училиште, дружење со своите пријатели. Исто така одличен избор за подарок за вашите мали деца во секој значаен ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката