• Новак
На Продажба Карго Шорцеви За Мажи Чиста Боја На Отворено Џеб Плажа Работа Панталони Карго Шорцеви Панталони, Каки

На Продажба Карго Шорцеви За Мажи Чиста Боја На Отворено Џеб Плажа Работа Панталони Карго Шорцеви Панталони, Каки

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

ИРОИНИД На Продажба Карго Шорцеви За Мажи Чиста Боја На Отворено Џеб Плажа Работа Панталони Карго Шорцеви Панталони, Каки Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не се толку удобни, но толку совршени За Летното сметање на времето!3.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .4. Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно подрачје5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описите сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина на Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,висат или линија суво што добивате : 1 еез мажи панталони ироинид на продажба карго шорцеви за мажи чиста Боја На Отворено Џеб Плажа Работа Панталони Карго Шорцеви Панталони,Каки. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 72-82см/28.35-32.28 "Колк : 100см/39.37" Должина : 66см/25.98 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 78-82см/30.71-32.28 "Колк : 106см/41.73" Должина : 67см/26.38 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 82-88см/32.28-34.65 "Колк : 110см/43.31" Должина : 68см/26.77 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 88-98cm/34.65-38.58 "Колк : 116cm/45.67" Должина : 69cm/27.17 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 98-104cm/38.58-40.94 "Хип : 120cm/47.24 " Должина : 70cm/27.56". црни шорцеви за трчање. лабави фит боксери. столарски шорцеви. трага трчање панталони мажи. боксери полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката