• Новак
Машки Кошули Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Со Кратки Ракави Летни Врвови На Плажа Мажи

Машки Кошули Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Со Кратки Ракави Летни Врвови На Плажа Мажи

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : М Биста : 117см/46.06" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77см/30.31" Рамо : 48см/18.90" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Ракав : 29см/11.42" Должина : 79см/31.10" Рамо : 50см/19.69" Големина : XL Биста : 127см/50.00" ракав : 31см/12.20" должина : 81см/31.89" рамо : 52см/20.47" големина : ххл Биста : 133см/52.36" ракав : 33см/12.99" должина : 83см/32.68" рамо : 54см/21.26" големина : хххл биста : 139см/54.72" ракав : 35см/13.78" должина : 85см/33.46" рамо : 56см/22.05" машка мода И слободно Време 3д Дигитално печатење Брава ревер Краток ракав Кошула Топфеатури : € материјал е изработен од удобни Материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Прилики}Машката кошула е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење. ●Натпревар●Машката кошула е лесна за совпаѓање и може добро да се совпадне со шорцеви, хеланки и фармерки. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Пролет И лето : Менокација : Дневен Материјал : Полиестер, Должина На Спандекс Облека : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Слободно Време Должина На Ракавот : Кратко Што добивате : Модата И модерниот дизајн на Кошулата ОД 1 ПАРЧЕ ве прават попривлечни. Машка Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Брава Ревер Краток Ракав Кошула Врвот. Машки хавајски кошули, обичен стил на копче со кратки ракави, јака за камп, исправен раб со странични отвори, обични машки кошули, кои изгледаат многу убави и секојдневни, одговараат на големината, стилот надвор од канцеларијата, секојдневното носење. Можете исто така да ја носите хавајската кошула со маица внатре,ќе бидете привлечни за очи. Машките летни кошули се совпаѓаат со шорцеви, панталони на плажа итн. Големина : Големината На Пакетот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Големина : Постојат Многу Видови На Големини, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката