• Новак
Божиќ Прозорец Вшмукување Чаша Виси Светла Лер Елен Дедо Мраз Елка Декоративно Осветлување За Божиќ Дома Продавница

Божиќ Прозорец Вшмукување Чаша Виси Светла Лер Елен Дедо Мраз Елка Декоративно Осветлување За Божиќ Дома Продавница

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристика : Многу осветлена Пвц Божиќна декорација Идеална За закачување на прозорци, изгледа одлично однадвор и одвнатре, бидејќи ги има истите украсни детали од двете страни. Има вшмукување чаша на кутијата за батерии за фиксирање на прозорецот или огледалото на автомобилот. Оваа божиќна декорација е само за внатрешна употреба. Идеален за украсување на вашиот дом, канцеларија, училиште, училница Или центар На заедницата Изберете од дрво, снешко, дедо мраз или ѕвонче декорација . Големина : . Дедо мраз со ранец ширина*висина : 20*17,4 см. Снешко ширина*висина : 25*13,3 см. Ширина на елка*висина : 25*15см. Скијање дедо мраз ширина*висина : 23*16,2 см. Авион дедо мраз ширина*висина : 17*23см. Среќен Божиќ ширина*висина : 13,7*25см. Ирваси дедо мраз ширина*висина : 13,4*25см. Воз Дедо мраз ширина*висина : 13.4*25см. Производ : лер Божиќ Светла Материјал : Ласерски Пвц Функција : Три ААА батерии (не се вклучени) Режим : трепка Применливи прилики : божиќ декорација, партија, двор, спална соба декорација, продавница декорација светла. Забелешка : мониста на светилката е водоотпорна и може да се користи на отворено. Кутијата за батерии не е водоотпорна, ве молиме завиткајте ја во пластична кеса. Прекрасен дизајн : под услов да биде поврзан со напојувањето, има целосна тродимензионална смисла и украсно; . Ако сте уморни од монотоната боја, тогаш оваа ВИСЕЧКА 3д божиќна светлина сигурно ќе ве натера да Имате поинаков Божиќ . Напојува батерија : се напојува со 3 ААА батерии и има посебно копче за прекинувач, што е попогодно за употреба без да биде ограничено со кабелот за напојување или USB приклучокот; Забелешка : 3 ааа батерии не се вклучени . Божиќен подарок избор : секоја Божиќна светлина доаѓа со 10 топла бела ЛЕР, која нека се загрее и сонува околу вас во текот на целиот празник, погоден Како божиќен подарок за вашиот љубовник, пријатели и колеги; Прекрасниот изглед и топлата светлина лесно ќе ги изненадат . Лесен за употреба : со вшмукување чаша и кабел, лесно е да се инсталира на прозорец, керамичка плочка, фрижидер, Мермер, елка, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката