• Новак
Лак За Нокти, Лима Ви Кажувам За Оваа Боја, 0. фл оз

Лак За Нокти, Лима Ви Кажувам За Оваа Боја, 0. фл оз

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Трансформирајте го вашиот изглед СО ОПИ лак Во Лима Кажете За Оваа Боја. Оваа прекрасна, богата нијанса е дизајнирана да трае најмалку две недели по нанесувањето. ОПИ лакот за нокти брзо се суши и без ленти со помош на ексклузивната четка Која се состои од наредени влакна за оптимална примена. Полскиот не содржи толуен, формалдехид или ДБП. Тоа е едноставен начин да добиете професионални резултати дома. Од светли лакови што пукаат во очите до третмани што ги трансформираат ноктите, НЕ е ни чудо ШТО ОПИ е најбараниот бренд во индустријата. Секое шише содржи 0,5 Fl Oz лак. Останува без чипови најмалку 2 недели. Суши брзо и без ленти. Пронид четка го олеснува нанесувањето на лакот. Не содржи толуен, формалдехид или ДБП.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката