• Новак
Се стремат Дома Акценти Бланшар во. Индустриски Ѕиден Часовник

Се стремат Дома Акценти Бланшар во. Индустриски Ѕиден Часовник

Rating 
DEN 816.80

Достапност
Производот е достапен

Стилот на овој ѕиден часовник предизвикува ретро кул на железничка станица или друг индустриски центар. Неговиот атрактивен дизајн на темни метали и квадратна силуета се одлична комбинација на секој ѕид во боја. Со рамка дизајн на железни цевки, индустриските акценти се комплиментирани со бело часовник со драматични броеви. Изработени од железо. Потресена темно-сива завршница. Индустриски дизајн. Задебелени букви. Голема големина. Работи со користење на една batt батерија (не е вклучена).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката