• Новак
Пен Пла Аквариум Растенија, 3-Брои Пакет

Пен Пла Аквариум Растенија, 3-Брои Пакет

Rating 
DEN 80.00

Достапност
Производот е достапен

Оживејте го вашиот аквариум со овој 3 пакет реални аквариумски растенија од Пен-Плакс. Секое растение е верно детална реплика на вистинско водно растение. На 16" високо, овие растенија се идеални за денешните поголеми аквариуми. Патентираната база на мијалник гарантира дека вашето растение секогаш ќе остане цврсто вкоренето на подот на вашиот аквариум. 16 " АКВА-РАСТЕНИЈА-3 ПА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката