• Новак
Макскул Ватиран Душек Рампа, Хипоалергични, Дише, Мека, Влага Фитил, Бела

Макскул Ватиран Душек Рампа, Хипоалергични, Дише, Мека, Влага Фитил, Бела

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Целосната Големина На Макскул Ватиран Душек На аркрајт Е направена од супериорната ткаенина КУЛМАКС. Заштитникот ЗА Душеци КУЛМАКС има револуционерна технологија дизајнирана да се прилагоди на температурата на вашето тело што ви овозможува да останете удобни во текот на ноќта. Карактеристики : Кулмакс Ватиран Душек Заштитник има револуционерна технологија за ладење која се прилагодува на температурата на вашето тело што ви овозможува да останете удобни во текот на ноќта. Тој е пет пати поефикасен во отстранување на топлината од телото, ослободувајќи ја апсорбираната топлина откако ќе се оладите или ќе станете од кревет. Спецификација : Горниот Дел Од Душекот Макскул дише, хипоалергичен, бесшумен, ја отстранува влагата и е отпорен на вода. Горниот капак изработен од 40% КУЛМАКС влакна/60% Полиестерски Долен капак направен од 90 гсм Микрофибер Здолниште Направено од 100% Полиестер (90 гсм) Полнење е 100% ПОЛИЕСТЕР (150 гсм) Оваа подлога за душек е совршена за оние кои се чувствуваат топло/топло кога спијат. МАТЕРИЈАЛ : 100% ПОЛИЕСТЕР УДОБНО : Набавете ја подлогата за душек што е позната по својата дише; За разлика од целосно полиестерските влошки, Макскул обезбедува заштита и удобност за да го одржите вашиот сон убав и ладен; уживајте во секоја минута од вашето спиење. УНИКАТЕН КВАЛИТЕТ : оваа подлога за душеци е совршен избор ако размислувате за опуштена, мека, непречена и висококвалитетна подлога за душеци; пополнувањето внатре е 100% полиестер, безбеден за чувствителни на алергија. ЛАДНА МЕШАВИНА ОД ПОЛИЕСТЕР : материјалот Со Висок број на конец ја прави оваа подлога издржлива за време на долгото ноќно спиење; гушкајте се со партнерот за пријатен и мирен ноќен сон, не грижете се да се разбудите испотени. ГРИЖА погодна за лична употреба или кревет за гости, полиестерската подлога за душеци прави разноврсен додаток во вашиот дом. Влага Фитил. Големина На Двоен Кревет. Ладење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката