• Новак
Женски Секојдневен Висок Струк Тексас Здолниште Врвка Товар Џеб Миди Жан Здолништа

Женски Секојдневен Висок Струк Тексас Здолниште Врвка Товар Џеб Миди Жан Здолништа

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Тексас Товарни Здолништа Обични Врвки За Влечење Со Висок Струк Долги Здолништа Од Јеапан Улична Облека со Џебови со Размавта. Карактеристики : . Мека ткаенина, удобна за носење. Рачно / Машинско Перење Во Ладна Вода. Со Слична Боја. Не Избелувајте. Линија Сува. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу за Мерењата. . Големина(см)tttttt t t. s пресврт : t64-72t Length : t74t колк : t102. Мпресврт : т69-77должина : т75т Колк : т107. Л пресврт : т74-82должина : т76Т Колк : т112. XLпресврт : t82-90tlengh : t77t колк : t120. XXLпресврт : t90-98tlengh : t78t колк : t128. Големина (инч)ttttt tt t. s пресврт : t25. 2-28. 35t Length : t29. 13 t колк : t40. 16 . Мпресврт : т27, 17-30, 31должина : т29, 53 т колк : т42, 13 . Л пресврт : т29, 13-32, 28должина : т29, 92 т колк : т44, 09 . XLпресврт : t32. 28-35. 43t Length : t30. 31 t Колк : t47. 24 . XXLпресврт : t35. 43-38. 58t Length : t30. 71 t Колк : t50. 39 . Спецификација : . Материјал : Тексас. Боја : Мулти-боја. Пол : За Жените. Стил : Елегантен, Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Здолниште. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : миди здолништата за жени во тренд се направени од висококвалитетен тексас. Мека и дише, удобна за носење во сите сезони. Карактеристика : Исечете Со висококатница и силуета а-линија што паѓа на телето. Врвка за влечење настрана, мулти-џебови, патент летаат со затворање на копчето. Дизајн : Класичната боја го прави ова долго товарно здолниште да изгледа стилски и секојдневно, ви помага да ја покажете вашата тенка силуета, стилот на слободно време и личноста. Натпревар : Одлично оди со блузи за резервоари, маичка, качулка, чизми и сл. Ова долго јеапан здолниште, исто така, може да одговара со бела кошула и високи потпетици за свечен изглед. Повод : женско тексас здолниште, одлично за секојдневниот живот, ноќно излегување, работа, слободно време, состаноци, шопинг, одмор, излегување, клуб, музички фестивал, училиште така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката