• Новак
Алберто Калвер Тресеме Природен Регенератор, оз

Алберто Калвер Тресеме Природен Регенератор, оз

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Регенератор, Сјаен Волумен, Со Сладок Портокал 25 fl oz (739 ml) силиконски бесплатен уред. Професионален квалитет. Од нашето потекло во салоните, отсекогаш сме водени од едноставна вистина : секоја жена заслужува да изгледа прекрасно без да потроши богатство. Тресеме е посветен на создавање производи за нега и стилизирање на коса кои се квалитет на салонот без цена на салонот. Салон инспириран, стилист тестирани производи кои ќе ви помогнат да креирате свој стил и да го доживеете тоа чувство на салонот секојдневно. Треземе-професионален, достапен. Овој Производ : Регенератор Со Сјаен Волумен Тресеме Природно Со сертифицирани органски екстракти од сладок портокал УСДА, ја одржува косата силна и податлива. Со нашата уникатна формула без силикон за лесно уредување, косата изгледа сјајна и неверојатно здрав изглед. Откријте 10 пати посилна коса по само една употреба (кога се користи Со Тресем Природен Шампон Со Сјаен Волумен И Регенератор наспроти шампон без кондиционирање). Силиконски слободен. Боја слободен. Хипоалергично. Безбедно за коса третирана во боја. Овој производ не е тестиран на животни. Наменет само за дистрибуција Во Америка. Нашиот Водечки Стилист Предлага : Чекор 1 : Секогаш започнувајте со шампон. Чекор 2 : Прво Нанесете соодветна количина регенератор од средината на вратилото до краевите. Работете се што останува преку корените. Чекор 3 : Оставете да делува 2-3 минути, а потоа исплакнете темелно. Чекор 4 : Завршете го вашиот изглед со лесен мус и спреј за завршна обработка. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очите, исплакнете темелно со вода. 25 fl oz (739 ml) Мелроуз Парк, IL 60160 Tresemme Природни Зрачен Волумен Регенератор 25 мл. Нашата филозофија. Од нашето потекло во салоните, отсекогаш сме водени од едноставна вистина; секоја жена заслужува да изгледа прекрасно без да потроши богатство. Tresemme® е посветен на создавање производи за нега и стилизирање на коса кои се квалитет на салонот без цена на салонот. Салон инспириран, стилист тестирани производи кои ќе ви помогнат да креирате свој стил и да го доживеете тоа чувство на салонот секојдневно. Треземе-професионален, достапен. Овој производ. Тресеме природни регенератор со сјаен волумен СО сертифицирани органски екстракти од слатка портокалова и лимонска трева, ја одржува косата силна и податлива. Со нашата уникатна формула без силикон за кондиционирање со мала тежина, косата изгледа сјајна и неверојатно здрав изглед. Откријте 10 пати посилна коса по само една употреба*. Силиконски-слободен. Боја слободен. Хипоалергично. Безбедно за коса третирана во боја. ** УСДА сертифицирани органски екстракти : слатка портокалова и лимонска трева . *Кога користите шампон и регенератор со сјаен волумен Тресем природи наспроти шампон без климатизација. Овој производ не е тестиран на животни. Наменет само за дистрибуција Во Америка. За повеќе салонски тајни од нашите стилисти одат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката