• Новак
32 18 Коцка Јадро Јајце Вратете Ја Решетката За Филтер За Воздух за 1 Филтер

32 18 Коцка Јадро Јајце Вратете Ја Решетката За Филтер За Воздух за 1 Филтер

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Силна алуминиумска рамка и јадро од коцка што никогаш не 'рѓосува Крут дизајн со компоненти без бучава - тивок проток на воздух дизајнот На кубни јадра од јајце има највисока стапка на ефикасност на протокот на воздух 32"w X 18"h Е Големината Само За Мерење На Отворот На Каналот, Вистинските Надворешни Димензии На Предниот Крај Се 34,5" Ширина X 20,5" Висина - ВИДЕТЕ ВО ОПИСОТ КАКО ДА ИЗМЕРИТЕ РЕШЕТКА,ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ НА ВАШАТА СМЕТКА - ЗАЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА единица за климатизација - највисока стапка на ефикасност на протокот на воздух - речиси 95%,нашата пластична брава за решетка за филтрирање е лесна за употреба на прстите и не бара отворање на шрафцигер.,НИКОГАШ ' рѓа - Алуминиумска Рамка И Јадро Од Алуминиумска Коцка, Завршница Во Прав-Мазна, Сјајна, Отпорна на Гребење, Убава. Изгледа Дека Е Само Восочен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката