• Новак
Оливер преголем рејтинер за едриличар, мудрец Кордурој

Оливер преголем рејтинер за едриличар, мудрец Кордурој

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Acme Oliver преголем рејтинг на едриличар, мудрец Кордурој. Прекрасната Оливер Леклинер нуди удобност, стил и вредност за секој дом. Перница за мазна ткаенина од ткаенина од корпорација обезбедува релаксација од седиште до пети со лесна за да се достигне надворешна рачка за работа на механизмот за лепење. Acme Oliver преголем реклинер на едриличари, мудрец Кордурој : механизам за враќање на едриличар за движење (рачка за надворешна брава). Преголемо седиште. Тесна перница за седиште и грб. Изградба на седишта : џебна калем. Потпирач за оружје : врв на перница. Надворешна рачка на бравата (Ослободување : Ослободување на рацете). Колекција Оливер : Достапно во различна ткаенина и завршува (Кордурој, Нубак, Лета-Аир, полиран микрофибер).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката