• Новак
Џејмс Фиало Машка Текстура Шарена Вистинска Кожа Жан Појас, ПИН01-47

Џејмс Фиало Машка Текстура Шарена Вистинска Кожа Жан Појас, ПИН01-47

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

● СУПЕР МЕК И УДОБЕН РЕМЕН ОД ВИСТИНСКА КОЖА-нашите машки ремени се направени со 100% вистинска кожа која е уште помека и поудобна од повеќето кожни ремени. Таа е широка 1,5 инчи и е погодна за мажи од сите големини. ● 3 УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ НА РЕМЕНИ ЗА ИЗБОР-достапни Дизајни : Текстурирани врежани черепи од животни за мажи кои сакаат нешто малку поинакво / текстура врежана шема на патент за навистина да се истакнат / & стилски модел на дупка за класичниот фраер. Модните ремени нудат кул, оригинален изглед без да бидат премногу светкави. ● 5 ДУПКИ ЗА ПЕТ УДОБНИ ПРИЛАГОДУВАЊА - нашите реални кожни ремени за брава од метална затворач може да се прилагодат за да одговараат на половината од 28 инчи до половината од 43 инчи. Ременот за машка дупка може да се прилагоди со додавање дополнителна дупка или две. Едноставно измерете ја половината и означете на ременот каде што сакате да додадете дупка. ● СОВРШЕН НАТПРЕВАР ЗА ФАРМЕРКИ или СЕКОЈДНЕВНИ ПАНТАЛОНИ – црниот секојдневен машки појас е одличен за деловна секојдневна облека или опуштен изглед за викенд. Ременот е паметен, но спортски и ќе одговара на речиси секој обоен пар панталони што ги имате во вашиот плакар. Овие кожни ремени со дезени не се само меки и трендовски, туку и исклучително добро ги држат вашите панталони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката