• Новак
Базен леташе ролна на црево со рачка w надвор црево

Базен леташе ролна на црево со рачка w надвор црево

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Ова цврсто складирање удобно го чува вашето црево за вакуум во базенот кога не е во употреба. Совршено за да го задржите цревото надвор од патот и без затегнување. Цревото не е вклучено во базенот Флекс црево ролна со рачка w/out црево.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката