• Новак
Не можам Да ја извадам Гордоста На Шри Ланка Од Девојка Унисе Тенк Топ, ХС-2ХЛ Шри Ланка

Не можам Да ја извадам Гордоста На Шри Ланка Од Девојка Унисе Тенк Топ, ХС-2ХЛ Шри Ланка

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Идеален за жени од шри Ланка и девојки од Шри Ланка кои се горди што се од Шри Ланка. Совршен за Родендени, Денот на Вљубените, Тушеви За Бебиња, Денот на Мајката, Загревање На Куќата, Дипломирање, Семејни собири, Божиќ, Специјални Прилики. Овој задолжителен унисекс резервоар за дрес се вклопува како добро сакан фаворит. . . ХС. С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. . Ширина, во. 16.26. 18.23. 20.24. 22.24. 24.25. 26.22. . Должина, во. 25.98. 26.97. 27.99. 28.98. 30.00. 30.98. . . : Дополнителна лесна ткаенина (3,8 мл/ид2 (110 г/м2)) . : Мало одговара . : Сошиена во етикета . : Работи верно на големината . : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката