• Новак
Дизел Миновц Мека Мамка Наведуваш

Дизел Миновц Мека Мамка Наведуваш

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Неспоредлива мекост, акција и издржливост на elaztech® се спојуваат за да создадат најмногу отпорни на куршуми за пливање на пазарот. Инспирирани од реномираниот три-инчен Миновц на З-Ман, риболовците со свежа и солена вода ќе откријат дека отворот За кука На Дизел Миновц и поделената грбна перка обезбедуваат лесно местење без плевел и куки без проблеми. Сега е достапен во големини 4", 5" и 7", Има Дизел Миноуз за покривање на речиси секоја апликација таму! 10x тешка конструкција на elaztech® за екстремна издржливост, дури и кога ја искинувате низ трева и друга површинска покривка!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката