• Новак
Мацуо СМС5-NWLYE Kinchou Shad Природни Перде

Мацуо СМС5-NWLYE Kinchou Shad Природни Перде

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Широката акција на оваа убавица во комбинација со нашите жабри со потпис "крваво црвено" ќе го привлече вниманието на секој трофеј чудовиште. Се одликува со коморно тело со лежишта од нерѓосувачки челик. Шаблони и завршетоци на бои за повеќето чистота на вода и услови на светлина се постигнуваат преку високо детално сликање на рацете, брилијантни рефлектирачки призми на телото и внатрешни призми. Мацуо Кинчу Сенка, 2-1/4" : оваа совршено избалансирана мамка ќе лебди во мирување, но сепак брзо нуркајте кога полека ќе ја извадите. Карактеристики реални разгорени" крвави црвени " жабри за да изгледаат како вистинска потресена мамка. Лежиштата од нерѓосувачки челик создаваат резонирачки штракаат за да привлечат внимание. Тежина : 3/8 мл. Должина : 3". Длабочина : 4-8'.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката