• Новак
Маиро Кафеава Светлина Филтрирање Ролери Сенка Безжичен во. Л 55. во. В во. Л-Браун

Маиро Кафеава Светлина Филтрирање Ролери Сенка Безжичен во. Л 55. во. В во. Л-Браун

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Оваа разноврсна ткаенина обезбедува приватност, истовремено филтрирајќи и омекнувајќи ја влезната светлина.Како да ја изберете вистинската големина за монтирање надвор од рамката на прозорецот : Измерете хоризонтално, долж горниот дел од обликувањето на прозорецот. Висококвалитетниот хардвер значи дека вашата сенка на ролери ќе трае со години. Висококвалитетниот хардвер значи дека вашата сенка на ролери ќе трае со години. Оваа разноврсна ткаенина. Заокружете до најблискиот 1/4". Нашата безжична операција ја обезбедува безбедноста на членовите на вашето семејство, истовремено овозможувајќи ви да ја подигнете и спуштите сенката до посакуваната положба за запирање.Визијата Маркизол Наша цел е да обезбедиме најквалитетен производ, по најдобра цена, истовремено намалувајќи го нашиот јаглероден отпечаток.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката