• Новак
Изматете го женскиот сплит врат на вратот на вратот на вратот

Изматете го женскиот сплит врат на вратот на вратот на вратот

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Исечете го женскиот долг ракав за раздвојување на вратот на вратот, инспирирајте се. Овој сонуван врв од лажичка ја доловува женската едноставност до совршенство. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Инспирирајте се. Овој сонуван врв од лажичка ја доловува женската едноставност до совршенство. Ексклузивно на. Еквентивно на приближно. Мерења на моделот : Висина : 5-9, половината : 24, биста : 32, колкови : 34. Моделот носи големина S. Опуштено вклопување. Сплит деколте; Стајлинг на пуловер. Долги балон ракави со еластични манжетни. Должина на туника со полите на шутли. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Tunенска поделба на вратот од лажичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката