• Новак
Круг Нерф Барови-Пар Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА

Круг Нерф Барови-Пар Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА

Rating 
DEN 2399.84

Достапност
Производот е достапен

3" Тркалезни Шипки за Нерф 3 " дијаметар, тркалезна цевка со долготрајна конструкција од нерѓосувачки челик. Завршна обработка од нерѓосувачки челик со висок лак за светол сјај без ' рѓа. Тешки, копач-свиткани цевки за супериорна јачина и контура. Цврстите, фабрички инсталирани чекор влошки обезбедуваат сигурна површина што не се лизга. Лесна инсталација без вежба со држачи за монтирање специфични за возилото. Челичните држачи со висока цврстина имаат издржлив црн капут во прав. Ограничена доживотна гаранција (едногодишни делови). Одговара Изберете : 2005-2018 ТОЈОТА ТАКОМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката