• Новак
Бак ножеви vpak737bks лак алатка, виткање на стрелаштво мулти-алатка со клуч од шифри и најлонска обвивка, кутија

Бак ножеви vpak737bks лак алатка, виткање на стрелаштво мулти-алатка со клуч од шифри и најлонска обвивка, кутија

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Одржувајте врвни перформанси на вашиот лак со алатка за лак на ножеви 737. Дизајнирано како повеќенаменска алатка за стрелецот, алатката за лак е преполна со сите вистински елементи за полето. Комплетен со сечило 2 ", овој производ е совршен за прилагодување на тежината на цртање, затегнување на стабилизаторите, додавање додатоци и друго превентивно одржување. Доаѓа со алатка за клучеви со шифри во која има дупка за триаголник за отстранување на врвовите на широкопојасниот врв и хексадецималните дупки за рутински лак Одржување. Се вклопува 2,3 и 4 Блејд Бродхедс. Оваа удобна, компактна големина овозможува лесно носење во вашиот лак или пакет. Црн оксид обложен 420 HC челик сечило? Ножици вградени во дизајнот? Сет од 11 возачи на Ален Хекс? Клуч на широко распространетост : Се одликува со дупка за триаголник за отстранување на врвовите на широкопојасните глави, хексадецимални дупки за рутинско одржување, се вклопуваат 2,3 и 4 широкопојасни страни? Засекогаш гаранција? Увезени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката