• Новак
Билштајн Б Серија Амортизер Одговара изберете: 2003-ТОЈОТА ТАКОМА XTRACAB, ТОЈОТА ТАКОМА

Билштајн Б Серија Амортизер Одговара изберете: 2003-ТОЈОТА ТАКОМА XTRACAB, ТОЈОТА ТАКОМА

Rating 
DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен

Билштајн Б6 4600 Серија Амортизер Билштајн Б6 4600 Серија Амортизер Дополнителни Карактеристики Заврши : Жолта Боја. Одговара Изберете : 2003-2004 ТОЈОТА ТАКОМА XTRACAB 6 Цил 3.4 Л 1996,1998 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Цил 2.4 Л 2001-2002 ТОЈОТА ТАКОМА 6 Цил 3.4 Л 1997,1999-2000 ТОЈОТА ТАКОМА XTRACAB 4 Цил 2.4 Л и повеќе - додадете го вашето возило во нашата фит графичка Контрола за проверка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката