• Новак
Женска Плус Големина Широки Шорцеви Секојдневен Струк Лабава Тенка Женска Нога Високи Панталони Фла Грин-1

Женска Плус Големина Широки Шорцеви Секојдневен Струк Лабава Тенка Женска Нога Високи Панталони Фла Грин-1

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-8 ЕУ : 34-34 САД : 4-4 Биста : 54-76см/21,26-29,92" Половината : 60-70см/23,62-27,56" Должина : 36см/14,17" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-10 ЕУ : 36-36 САД : 6-6 Биста : 56-80см/22,05-31,50" половината : 61-71СМ/24.02-27.95" должина : 36см/14.17" големина : л велика британија : 12-12 еу : 38-38 сад : 8-8 биста : 58-87см/22.83-34.25" ПОЛОВИНАТА : 62-72СМ/24.41-28.35" должина : 37см/14.57" големина : xl велика британија : 14-14 ЕУ : 40-40 САД : 10-10 биста : 60-94см/23,62-37,01" половината : 63-73см/24,80-28,74" должина : 37см/14,57" големина : Ххл ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-16 ЕУ : 42-42 САД : 12-12 биста : 62-100см/24,41-39.37" ПОЛОВИНАТА : 64-74СМ/25.20-29.13" должина : 38см/14.96" широк Шорцеви обичен половината лабава тенка женска нога висока Pants Features : 1.It е направен од материјали2.Ве прават попривлечни.3., удобна и дише ткаенина.4.доволно издржлив за вашето секојдневно носење5.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Материјал : Стил На Постелнина : Директно Декорација : Тип Без Шема : Тип На Цврсто Затворање : Еластичен Стил На Половината : Тип На Секојдневна Облека : Редовна Должина : Краток Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кратки Панталони еве ги вашите : 1p pants Size UKEUUSBust Waist Length S8-834-344-454-76cm/21.26-29.92"60-70cm/23.62-27.56"36cm/14.17"M10-1036-366-656-80cm/22.05-31.50"61-71cm/24.02-27.95"36cm/14.17"L12-1238-388-858-87cm/22.83-34.25"62-72cm/24.41-28.35"37cm/14.57"XL14-1440-4010-1060-94cm/23.62-37.01"63-73cm/24.80-28.74"37cm/14.57"XXL16-1642-4212-1262-100cm/24.41-39.37"64-74cm/25.20-29.13"38cm/14.96"Size : SUK : 8-8 EU : 34-34 US : 4-4 Bust : 54-76cm/21.26-29.92"Waist : 60-70cm/23.62-27.56"Length : 36cm/14.17"Size : MUK : 10-10 EU : 36-36 US : 6-6 Bust : 56-80cm/22.05-31.50"Waist : 61-71cm/24.02-27.95"Length : 36cm/14.17"Size : LUK : 12-12 EU : 38-38 US : 8-8 Bust : 58-87cm/22.83-34.25"Waist : 62-72cm/24.41-28.35"Length : 37cm/14.57"Size : XLUK : 14-14 EU : 40-40 US : 10-10 Bust : 60-94cm/23.62-37.01"Waist : 63-73cm/24.80-28.74"Length : 37cm/14.57"Size : XXLUK : 16-16 EU : 42-42 US : 12-12 Bust : 62-100cm/24.41-39.37"Waist : 64-74cm/25.20-29.13"Length : 38cm/14.96" Памучни Ленени Панталони. памучни и ленени панталони за жени. постелнина панталони мажи;мажите работат панталони. женски ленени панталони;црни ленени панталони жени. Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката