• Новак
Благородна Куќа Лаја Модерна Ткаенина Од Средината На Векот Тафтувано Љубовно Седиште, Сино

Благородна Куќа Лаја Модерна Ткаенина Од Средината На Векот Тафтувано Љубовно Седиште, Сино

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Никој да не биде надбиен кога станува збор и за удобноста и заesетиката, овој модерен двосед со две седишта во средината на векот сигурно ќе му даде на нечиј сегашен аранжман да работи за своите пари. Луксузно тапациран и беспрекорно дизајниран овозможуваат ова парче да ја отвори вашата дневна соба и да ги искушува вашите гости со своите меки и еластични длабочини. Благородна Куќа Лаја Модерна Ткаенина Од Средината На Векот Тафтувано Љубовно Седиште, Сино : Вклучува : Едно (1) Љубовно Седиште. Материјал : Ткаенина. Состав : 100% Полиестер. Материјал За Нозе : Гума. Повеќе Опции За Боја. Боја На Ногата : Орев. Потребно Е Некое Собрание. Рачно Изработени Детали. Димензии : 52,75 инчи длабок x 31,50 инчи широк x 32,68 инчи висок. Ширина на седиштето : 43,00 инчи. Длабочина на седиштето : 21,00 инчи. Висина на седиштето : 18,00 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката