• Новак
Ландау Пилинг Зона Унисе Опуштено Вклопување 2-Џебни Панталони За Чистење Товар 85221

Ландау Пилинг Зона Унисе Опуштено Вклопување 2-Џебни Панталони За Чистење Товар 85221

Rating 
DEN 319.68

Достапност
Производот е достапен

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Лизгајте на овој пар панталони за чистење ткаенини што дишат за да го откриете вашето совршено вклопување. Додадената просторија долж колковите и бутовите овозможува слободно и лесно движење, истовремено додавајќи целодневна носливост. Издржлив материјал од ткаенина издржува повторени перења и долги работни недели. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење; жените можеби ќе сакаат да нарачаат една големина помала во ова унисекс парче;поплинската ткаенина На нашата зона за Чистење е направена за дишење, издржливост и лесна нега. Овој материјал има живописни бои кои траат подолго и можат да издржат комерцијално перење алишта потребни за премиум медицински униформи, но сепак понудени по цена на вредност.;Дише;Отпорен На Избледување;доволно Издржлив за комерцијални алишта;2 Џебови : 1 џеб за товар, 1 заден џеб;висок струк со целосна врвка за врвна прилагодливост;Жените можеби ќе сакаат да нарачаат една големина помала;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Редовно : 31 "Инсем, Ситно : 28 1/2" Инсем, Висок : 33 "Инсем;Големина Средно Отворање На Ногата : 17,5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката