• Новак
Scrubstar Женски Основни Основни Работи Панталони За Чистење Врвки

Scrubstar Женски Основни Основни Работи Панталони За Чистење Врвки

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Основните Најважни Работи Панталони За Чистење На Врвки Женските Од Scrubstar ќе додадат поголема разноврсност и стил во вашата професионална гардероба. Овие панталони со права нога може да се комбинираат со различни соодветни врвови за да се создадат повеќе тимови. Издржливите женски пилинзи за панталони се направени од 65% полиестер и 35% памук. Тие имаат појас со врвка, еластичен појас на грбот и два пространи предни џебови за лепенки за да ги задржат потребите. Панталони за чистење врвки. Панталони за влечење со права нога. Назад еластичен појас. Двојно игла врвот шиење. Два џебови. 65% Полиестер/ 35% Памук.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката