• Новак
Канцеларија Снакс, OFX00082, Старомодни Мини Пресврт Ѓевреци, Секој

Канцеларија Снакс, OFX00082, Старомодни Мини Пресврт Ѓевреци, Секој

Rating 
DEN 66.88

Достапност
Производот е достапен

Голем канистер со мини пресврт ѓевреци нуди многу вкусни закуски за вашата работна соба. Кадата што може повторно да се затвори ја одржува свежината, така што ѓевреците се секогаш свежи и крцкави. Солени, старомодни, мини ѓевреци се Кошер.Канцеларија Снакс Старомоден Мини Пресврт Ѓевреци, 1 секоја (Количина) Ужина со Одличен вкус може да се ужива во секое време од денот. Кадата што може повторно да се затвори ја одржува свежината. Совршен за подобрување на канцеларискиот морал, импресионирање на гостите и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката