• Новак
Волтер мајстор фенерче

Волтер мајстор фенерче

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Волтер-мајсторскиот фенерче има излез на светло светло од 130 лумени. Постојат повеќе поставки за фокусирање врз основа на тоа како кликнете на прекинувачот : Голем фокус на место, фокус и исклучување на мало место. Има солидна алуминиумска рамка со рамка. Вклучува две батерии CR123 A и ​​футрола. Волтер мајстор фенерче : 130 лумени. Безел. Клип-футрола. CR123 батерии. Модел# 2259023.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката