• Новак
Зое-Сонидос Де Карма Тика Резонанција-Винил

Зое-Сонидос Де Карма Тика Резонанција-Винил

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Производот е достапен

Сонидос Де Карм Тика Резонанција е новиот албум на латинскиот мексикански рок бенд, Зои, добитник на греми. Ова не е само најзрелиот албум во нивната кариера, туку и креативна пресвртница : дело што ќе дефинира нова er во звукот На Зое. 10 песни вклучуваат "Популарни, " "Кармадам," "Е Дуело," и повеќе! Стандардна тежина црн винил со/ бели ракави. Зое-Сонидос Де Карм Тика Резонанција (2 ЛП) - Винил Издавачка Куќа : Уни Дист Корп (Музика). Музички Жанр : Латински.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката