• Новак
Флеш Мебел Херкулес Империјална Серија Кафеава Кожа Мека Троседот

Флеш Мебел Херкулес Империјална Серија Кафеава Кожа Мека Троседот

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Вашето лоби или просторот за прием е во првите редови на вашиот бизнис и обезбедувањето истакнати и удобни седишта е првиот чекор кон оставање одличен впечаток. Модерната привлечност на овој кожен мек тросед ќе остави траен впечаток кај вашите посетители. Кожата е кожа и полиуретан за мекост и издржливост. Современиот дизајн на овој мебел се прилагодува во неколку различни поставки. Овој тросед има рационализирани шевови и покачени, закривени стапала од тврдо дрво. Не само што ова парче ќе се вклопи во професионална средина, туку ќе додаде модерен изглед во вашиот дом. Софа Во современ Стил За Канцеларија, Чекална или Дом. Кафеава Кожамек Тапацир. Наведнати Раце. Малку Закривен Грб и Седиште. Фиксна Перница За Седиште. 1.8 Висока Густина Пена. Кал 117 Огноотпорна Пена. Изградба На Дрвени Рамки. Цреша Обоени Дрво Нозе. Кожата е кожа и полиуретан за дополнителна Мекост и Издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката