• Новак
Аеропостале Круша И Сандалово Дрво Тело Магла

Аеропостале Круша И Сандалово Дрво Тело Магла

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Авантура Колекција Авантура Колекција. Лесен мирис, долготраен. Овошен И Шумски. Авантура тело магла за нејзините колекции ' концептите Се Уникатни, Копнеат Да Истражуваат, Воодушевени Од Деталите, диви Во Срцето и Воодушевени што се Живи. Тоа е префектниот мирис за секој тинејџер до млад возрасен да се лула бидејќи има флертувачко и шик чувство за тоа. Спецификации Пол : Жени. Капацитет : 8 мл. Тежина : 0,6 килограми. - ШКУ : ПРФВ4065.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката