• Новак
Примарна Сребрена Фунта Сребрена родиум позлатена Виолетова Ориз Слатководни Ц Висат Обетки

Примарна Сребрена Фунта Сребрена родиум позлатена Виолетова Ориз Слатководни Ц Висат Обетки

Rating 
DEN 448.00

Достапност
Производот е достапен

Дајте гламурозен шмек на вашиот изглед со овој пар прекрасни сребрени обетки со висат. Овие прекрасни обетки се одликува со прекрасни 8-9мм виолетови слатководни култивирани оризови бисери за шармантен изглед. Обезбедено со француски затворачи за жици за движење без грижи.Метална Тежина : 0,36 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Пад и Данглегендер : женско затворање : Хукметал : Стерлинг Сребренметал Боја : Белдимензии : 21,7 мм х 8,25 Ммсолид Бисер Детали : Тип : Ориз Слатководна Културна Бисерна Боја : Виолетова Форма : Неправилна Големина : 8-9ммквантитет : 2 вашата ставка пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Канада Сребро, Родиум, Цврста, француска Жица, Слатководен Културен Бисер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката