• Новак
Патување Колекција Женски Смрека Назад Пета Патент Висок Стилето Посочи Пумпи

Патување Колекција Женски Смрека Назад Пета Патент Висок Стилето Посочи Пумпи

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Без напор добијте смел вечерен изглед со потпетици Од Смрека По Колекција На Патувања. Ова небесно стилето нуди лифт за пешачење благодарение на меката веганска кожа и влошката од 4 mm tru comfort. Силуета со висок глужд детална со клучалка на вамп нуди неочекуван пресврт на изгледот. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 3 1/2 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 3 1/2 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 3 1/2 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката