• Новак
Патување Колекција Жени Луис Тру Удобност Пена Висока Пета Отворени Пети Пумпи

Патување Колекција Жени Луис Тру Удобност Пена Висока Пета Отворени Пети Пумпи

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Пумпите Луис Од Колекцијата Патувања ви дозволуваат да ги нацртате вашите работи во стил и удобност. Со нивната влошка од 4 mm tru comfort foam, луксузна веганска кожа, дизајн на надуени ремени и структурирана штикла од стилето овој стил е без напор колку што е покачен. Оваа лизгачка силуета ги одржува работите едноставни, но остава впечаток. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката