• Новак
Јејли Професионални Метал Свеќа Мувла, Пентагон Коси, 3-1 3 6-1 2

Јејли Професионални Метал Свеќа Мувла, Пентагон Коси, 3-1 3 6-1 2

Rating 
DEN 268.48

Достапност
Производот е достапен

Овој Професионален Калап За Метални Свеќи е важен почеток за создавање на свои убави и прекрасни миризливи свеќи. Јејли Професионална Метална Свеќа Мувла, Пентагон Коси, 3-1/3 "х 6-1/2" : овој пакет содржи една метална тава 3-1/3" х 6-1/2", фитил, шпилка, запечатувач на мувла и упатства.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката